Zapraszamy do Bloggers Zone!

Bloggers Zone to inicjatywa grupy pięciu opiniotwórczych blogerek wnętrzarskich, które przy współpracy z wystawcami - wykorzystując własną kreatywność i znajomość trendów - zaaranżują specjalną przestrzeń na ekspozycji targów HOME DECOR.

Blogerki wykorzystają meble i dodatki z oferty wystawców Arena Design, Home Decor i Meble Polska. Tym samych powstanie ciekawa przestrzeń, pełna inspiracji i pomysłów na aranżację wnętrz. Tworzenie aranżacji odbędzie się 18 lutego. Aranżacje będzie można zobaczyć przez cały okres trwania targów.

 

Blogerki, które wezmą udział w Bloggers Zone:

Ula Michalakula_bloggers_zone.jpg
Blog: http://interiorsdesignblog.com/
Blogerka, pomysłodawczyni MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich oraz inicjatorka Bloggers Zone, współpracuje z wieloma festiwalami designu w Polsce. Na swój blog zapraszam po garść inspiracji do tworzenia pięknych przestrzeni wokół siebie. Jestem pasjonatką skandynawskich bieli i zamiłowania do naturalnych materiałów, industrialnych dodatków oraz loftowych, otwartych przestrzeni. Uwielbiam meble vintage w nowoczesnych aranżacjach.

 

 

 

dagmara_jakubczak.jpgDagmara Jakubczak
Blog: http://forelements.blox.pl/htm/
"FORelements to blog, który ma pokazać, że aranżacja mieszkania jest świetną zabawą i urządzaniem własnego gniazdka, nie zaś stresującym wyścigiem z trendami i modą. Pokazuję tu różne style, ciekawe przykłady projektowania użytkowego oraz staram się przekazać moją miłość do kolorów, szczególnie tych mocnych, których ludzie często się boją. A niepotrzebnie! I jeszcze jedno: kocham Meksyk i wszelkie odmiany etno oraz boho!"

 

 

 

 

kasia_gal.jpgKasia Gal
Blog: http://homeglamournow.blogspot.com/
Blogerka i projektant wnętrz. W projektowaniu stawiam na ponadczasowość, z tego samego powodu założyłam bloga. Pokazuję na nim realizacje i produkty, które według mnie właśnie takie są. Wysoko ustawiam poprzeczkę lubię uczyć się od najlepszych. Przedstawiam dużo wnętrz amerykańskich, bo właśnie tam znajduję inspirację i najlepsze rozwiązania. Lubię ich luz połączony ze świetnej jakości meblami. Wybieram wnętrza, gdzie funkcjonalność, prostota i elegancja łączy się z komfortem. W pracy i w blogowaniu wykorzystuję doświadczenie i wiedzę, które zdobyłam podczas lat spędzonych w Anglii, Hiszpanii, Francji i Izraelu oraz w czasie wielu podróży do najdalszych zakątków świata.

 

 

kasia_betnarska.jpgAnna Katarzyna Betnarska
Blog: http://klikinterior.pl/
Architekt wnętrz i prawnik z wykształcenia, od 12 lat właścicielka popularnej kawiarni, blogerka. Pasjonatka dizajnu, architektury, dobrej kuchni i koni.Staram się łączyć zamiłowanie do architektury wnętrz ze swoją pracą. We wnętrzach najbardziej lubię mieszanie stylów - nowoczesność i vintage, meble z odzysku w towarzystwie designerskich dodatków od znanych projektantów. Lubię lofty i styl industrialny, ale cenię także proste wnętrza skandynawskie. W aranżacji wnętrz najchętniej wybieram wzornictwo skandynawskie, włoskie i polskie.

 

diana_marzejon.jpgDiana Marzejon
www.ladiesdesigns.pl

Jestem kobietą dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Optymizmem, radością i przesłaniem "Szczęście jest wyborem" staram się zarażać ludzi, których spotykam na swojej drodze. Moją pasją są piękne wnętrza, dizajn i projekty DIY. Nie mam ulubionego stylu. Uważam, że piękne wnętrza to takie, w których widać człowieka - jego charakter, pasje, zainteresowania. A jeśli wykażemy się odrobiną kreatywności, w postaci projektów DIY to zyska ono niepowtarzalny charakter.Prowadzę bloga, gdzie dzielę się swoja pasją i pokazuję innym kobietom w jak prosty i szybki sposób można odmienić własne cztery kąty. Wystarczy odwaga, chęć i wiara we własne możliwości, by bez pomocy specjalistów wykonać dekoracje, przerobić mniejsze lub większe przedmioty, stworzyć własnoręcznie meble lub położyć na ścianie deski bądź ozdobną cegłę. Chciałabym zarazić swoją "pasją tworzenia" inne kobiety.

Patronat medialny

logo_in.JPG

logo_urzadzamy_nowe.jpg

domo.png

Wstecz