Cztery Złote Medale dla firmy Fargotex

Przedstawiamy kolejnych laureatów konkursu o Złoty Medal na targach Home Decor. Sąd konkursowy tą prestiżową nagrodą wyróżnił aż trzy tkaniny firmy Fargotex, w tym trzy zaprojektowane przez Macieja Zienia.

Fargotex Atelier - Jubilee Collection

To wyjątkowa kolekcja tkanin powstała z okazji 20-lecia firmy Fargotex Group. Sześć linii kolorystycznych, trendowe wybarwienia, naturalne włókna, styl nawiązujący do znakomitych obrazów impresjonistów. Wyjątkowa kompozycja stworzona dla wielbicieli pięknych wnętrz, jako wyraz naszej pasji, pracy i doświadczenia.

2-fargotex.jpg

Molveno - tkanina dekoracyjna z kolekcji Cosmonova by Zień

Molveno to tkanina, która urzeka neutralną, pełną prostoty formą. Jest jedną z kolekcji zaprojektowanej przez światowej klasy designera - Macieja Zienia. Została wykonana w ciepłych, ulubionych przez naszych klientów - barwach ziemi. Jej miły i naturalny chwyt to efekt zastosowania w składzie włókien owczej wełny. Szczególnie warta uwagi jest jej higroskopijność, dzięki której nie gromadzi bakterii, zapewniając zdrową, pełną ciepła przestrzeń.

4-zdjecie-swdb_b6nhhl23um.jpg

 

Pietra Black Honey - dywan z kolekcji Carpet Decor Stone Collection by Maciej Zień

Pietra Black Honey to dywan z kolekcji Carpet Decor Stone Collection, zaprojektowanej przez światowej klasy designera- Macieja Zienia. Kolekcja tworzona była w duchu natury, a u jej podstaw leży inspiracja marmurem. Piękno kamienia przeniesione na dywan zachwyca jakością i elegancją. Dywan Pietra Black Honey łączy w sobie wszystko co decyduje o dobrym produkcie - funkcjonalność, jakość i wzornictwo. Zastosowana technologia łatwego czyszczenia sprawia, że jest to produkt niezwykle łatwy w użytkowaniu.

5-swdb_sikx2i3h56.jpg

Vivara - tkanina dekoracyjna z kolekcji Cosmonova by Zień

Vivara - naturalna w wyglądzie i chwycie tkanina dekoracyjna z kolekcji Cosmonova by Zień. Jasne, kremowe wybarwienia świetnie sprawdzą się jako delikatne firany, z kolei ciemniejsze odcienie szarości mogą pełnić rolę nowoczesnych zasłon. Naturalny skład (100% lnu), sprawia, że kolekcja VIVARA idealnie wpisuje się w obecnie panujący trend natury, dodatkowo podkreślony przez bardzo subtelną strukturę tkaniny – delikatny wzór jodełki.

7-zdjecie_fagrotex-swdb_qmkbcawafm-kopia

GŁOSUJ W KONKURSIE ZLOTY MEDAL WYBÓR KONSUMENTÓW >>>

Wstecz