Śniadanie z mediami

We wtorek 5 marca spotkaliśmy się w Warszawie z przedstawicielami mediów, aby opowiedzieć im o zbliżających się targach Meble Polska, Home Decor i Arena Design.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem dziennikarzy. Obecni byli zarówno przedstawiciele mediów ściśle związanych z tematyką wnętrz i designu, jak "Dobre Wnętrze", "M jak Mieszkanie", "Czas na Wnętrze", urzadzamy.pl, "KMag" czy "Magazif", jak i redaktorzy mediów ogólnotematycznych, jak np. "Rzeczpospolita", "Puls Biznesu", TVP Kultura, "Polish Market" czy PAP.

Podczas spotkania dyrektor Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli Michał Strzelecki przedstawił także dane dotyczące wyników polskiego przemysłu meblarskiego w roku 2018. Wynika z nich, że kondycja polskich producentów mebli jest nadal dobra. Szczegółowe informacje na ten temat będzie można uzyskać w trakcie targów Home Decor już 12 marca o godz. 13:30 - zapraszamy!

12.03.2019

13:30-14:30

Produkcja mebli w Polsce ma się dobrze! Prezentacja najnowszych danych na podstawie raportu „Polskie Meble Outlook 2019”

Tomasz Wiktorski, B+R Studio

Organizator: B+R Studio, Grupa MTP

MEBLE POLSKA

paw. 7,sala 1C

Wstecz

Wstecz