Bloggers Zone zaprasza!

Bloggers Zone to inicjatywa grupy pięciu opiniotwórczych blogerek wnętrzarskich, projektantek wnętrz, które przy współpracy z wystawcami - wykorzystując własną kreatywność i znajomość trendów - zaaranżują specjalną przestrzeń na ekspozycji targów HOME DECOR.

Blogerki wykorzystają meble i dodatki z oferty wystawców Arena Design, Home Decor i Meble Polska. W tegorocznej edycji do kreowania Bloggers Zone zostały zaproszone marki, leaderzy z swoich dziedzinach między innymi: Fargotex, Toptextil, Belldeco, Wajnert, Wójcik Meble.

Tym samym powstanie ciekawa przestrzeń, pełna inspiracji i pomysłów na aranżację wnętrz. Tworzenie aranżacji odbędzie się 11 marca. Aranżacje będzie można zobaczyć przez cały okres trwania targów.

ula_michalak.jpgUla Michalak, prowadzi blog wnętrzarski interiorsdesignblog.com. Stylistka wnętrz, pomysłodawczyni i ogranizator Meetblogin, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich. Na poznańskich targach Home Decor, od 6 lat aranżuje 100metrowe stoisko w ramach Bloggers Zone. Od kilku lat uczestnik Safari Blog, inicjatywy DDN News. W ramach tego projektu, wybrani z całej Europy blogerzy wnętrzarscy, odwiedzają stoiska, zaproszeni przez najlepsze marki iSaloni na Milan Design Week. Jej blog wnętrzarski to pochwała dla kolorów w szlachetnych aranżacjach. Uwielbia amerykański glamour w najlepszej odsłonie. Jej blog to również portfolio autorskich stylizacji wnętrz. Inspirują ją projekty najlepszych amerykańskich projektantów, Nate’a Berkusa, Kelly Wearstler czy Ashley Darryl.

 

2.jpgKasia Gal, projektant i dekorator wnętrz,. W swoich projektach łączy funkcjonalność, prostotę i elegancję. Balans, światło, kolor i przestrzeń to czynniki, które wykorzystuje do kreowania ponadczasowych wnętrz. „Najważniejszy w procesie projektowania jest właściciel mieszkania i jego potrzeby, dlatego uważnie słucham i upewniam się, że tworzę przestrzeń, która jest w pełni dostosowana do stylu życia i osobowości klienta. Czy wystrój jest formalny, czy nie, tradycyjny, czy nowoczesny, funkcjonalność i komfort są najważniejsze” - Kasia Gal.

W pracy wykorzystuję doświadczenie i wiedzę, które zdobyła podczas wielu lat spędzonych w Anglii, Hiszpanii, Francji i Izraelu oraz w czasie podróży do najdalszych zakątków świata.

 

4.jpgDagmara Jakubczak, historyk sztuki, projektantka wnętrz, krytyk designu. Podróżuje po świecie odwiedzając najważniejsze targi i festiwale, niezwykłe miejsca, wyjątkowe wydarzenia i wystawy związane z obszarem poszukiwań. Wyprawy te dokumentuje na kanale YT: Akademia Dagmary oraz na stronie FORelements.pl. Pokazuje jak przenikają się różne dziedziny kreatywne, jak na siebie wpływają i wzajemnie inspirują; jak żywa jest idea disegno. Prowadzi szkolenia i wykłady. Jest twórcą teorii znaczenia cybernetyki w designie.

 

 

3.jpg

Marta Cerkownik, projektant wnętrz. „Uwielbiam piękne wnętrza. Uwielbiam je tworzyć, przebywać w nich ale też zmieniać rzeczywistość, która nas otacza”. Chociaż z zawodu jest prawnikiem, potrzebowała przestrzeni estetycznej w której mogłaby się realizować. Propaguje styl belgijski, jego prostotę i elegancję. Nie podąża ślepo za modą. Poszukuje wnętrz klasycznych, ponadczasowych i eleganckich. Lubi wnętrza niepowtarzalne, niebanalne chętnie łączy faktury i materiały. Uwielbia drewno, len, kamień oraz jasne wnętrza w kolorach ziemi.

Kocha Włochy, ich kuchnię, dizajn, modę, a w tym wszystkim włoską dbałość o szczegóły. Marta uważa, że Włoska twórczość w każdej dziedzinie jest wyrafinowana i dopracowana chociaż zasadniczo też opiera się na prostocie. Jeżeli można powiedzieć, że istnieje styl belgijsko – włoski to jest jego największą fanką.

 

Program Bloggers Zone 2019

dzień 1, wtorek

godz. 11.00

„Dom zgodny z trendami, czyli jaki” - Dagmara Jakubczak, krytyk designu, historyk sztuki, projektantka wnętrz, autorka Forelements.pl i kanału na YT: Akademia Dagmary.

godz. 12.00

„Popularne style wnętrzarskie za oceanem - czy przyjmą się w Polsce” - Kasia Gal, projektant wnętrz.

godz. 14.00

„Kolor jako towar” - Ola Munzar, wykładowca na wydziale architektury ASP w Warszawie, współtwórca marki Plankton i autor strony Fueldesign.pl.

Wstecz