Aktualności
28.05.2019
Jesienią w Warszawie odbędzie się kolejna edycja MOOD CONCEPT – nowoczesnego wydarzenia, które zamieni teren EXPO XXI w centrum oryginalnego, kreatywnego i odpowiedzialnego wzornictwa.

[ więcej ]


24.04.2019
Zobacz, co o tegorocznej edycji Targów Wnętrz HOME DECOR sądzą ich wystawcy. Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji...

[ więcej ]


04.04.2019
Aby ułatwić kupcom, architektom oraz potencjalnym wystawcom planowanie kalendarza biznesowego na przyszły rok, już teraz informujemy o nowym terminie targów HOME DECOR 2020.

[ więcej ]


02.04.2019
Bloggers Zone to esencja Targów Home Decor. To tam w pigułce można zobaczyć, jakie są aktualne trendy wnętrzarskie i zainspirować się. Zapraszamy do lektury relacji z tegorocznej edycji Bloggers Zone.

[ więcej ]


15.03.2019
Cztery dni intensywnych rozmów i negocjacji biznesowych na stoiskach wystawców Home Decor za nami. Dla tysięcy projektantów i handlowców z Polski i zagranicy była to wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i ofertą wiodących producentów i dystrybutorów artykułów wyposażenia wnętrz.

[ więcej ]


14.03.2019
Zapraszamy do galerii...

[ więcej ]


14.03.2019
Zapraszamy na kolejny dzień na targach HOME DECOR. W programie znów mnóstwo ciekawych prelekcji i warsztatów. Dowiecie się m. in., czy trendy to wiedza tylko dla specjalistów i jak je interpretować na co dzień. A w południe kolejne gwiazdy ARENY DESIGN: David Geckeler & Frank Michels.

[ więcej ]


14.03.2019
W piątek 15 marca ekspozycja targów MEBLE POLSKA, HOME DECOR i ARENA DESIGN dostępna będzie nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla wszystkich chcących zapoznać się z najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz i nowoczesnym wzornictwie. Bilet wstępu dla osób niezwiązanych z branżą meblową i wnętrzarską kosztuje w tym dniu tylko 25 zł.

[ więcej ]