Aktualności
18.04.2019
Wielkanocy we wszystkich kolorach tęczy, wiosennego nastroju, uśmiechu i odpoczynku od codzienności życzy świątecznie Grupa MTP.

[ więcej ]


04.04.2019
Aby ułatwić kupcom, architektom oraz potencjalnym wystawcom planowanie kalendarza biznesowego na przyszły rok, już teraz informujemy o nowym terminie targów HOME DECOR 2020.

[ więcej ]


02.04.2019
Bloggers Zone to esencja Targów Home Decor. To tam w pigułce można zobaczyć, jakie są aktualne trendy wnętrzarskie i zainspirować się. Zapraszamy do lektury relacji z tegorocznej edycji Bloggers Zone.

[ więcej ]


15.03.2019
Cztery dni intensywnych rozmów i negocjacji biznesowych na stoiskach wystawców Home Decor za nami. Dla tysięcy projektantów i handlowców z Polski i zagranicy była to wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i ofertą wiodących producentów i dystrybutorów artykułów wyposażenia wnętrz.

[ więcej ]


14.03.2019
Zapraszamy do galerii...

[ więcej ]


14.03.2019
Zapraszamy na kolejny dzień na targach HOME DECOR. W programie znów mnóstwo ciekawych prelekcji i warsztatów. Dowiecie się m. in., czy trendy to wiedza tylko dla specjalistów i jak je interpretować na co dzień. A w południe kolejne gwiazdy ARENY DESIGN: David Geckeler & Frank Michels.

[ więcej ]


14.03.2019
W piątek 15 marca ekspozycja targów MEBLE POLSKA, HOME DECOR i ARENA DESIGN dostępna będzie nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla wszystkich chcących zapoznać się z najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz i nowoczesnym wzornictwie. Bilet wstępu dla osób niezwiązanych z branżą meblową i wnętrzarską kosztuje w tym dniu tylko 25 zł.

[ więcej ]


13.03.2019
Branża wnętrzarska i modowa coraz częściej się przeplatają, czego efektem są znakomite elementy wnętrz, jak meble, tkaniny dekoracyjne czy dywany. Maciej Zień, czołowy polski projektant mody, od 2009 roku odważnie wkroczył w świat designu, pokazując, że moda może łączyć się z aranżacją wnętrz.

[ więcej ]