Aktualności
20.02.2019
Bloggers Zone to inicjatywa grupy pięciu opiniotwórczych blogerek wnętrzarskich, projektantek wnętrz, które przy współpracy z wystawcami - wykorzystując własną kreatywność i znajomość trendów - zaaranżują specjalną przestrzeń na ekspozycji targów HOME DECOR.

[ więcej ]


19.02.2019
Branża wnętrzarska i modowa coraz częściej się przeplatają, czego efektem są znakomite elementy wnętrz, jak meble, tkaniny dekoracyjne czy dywany. Maciej Zień, czołowy polski projektant mody, podbija świat designu, nawiązując współpracę z firmą Fargotex Group – wiodącym polskim dostawcą tkanin meblowych, dekoracyjnych i dywanów.

[ więcej ]


18.02.2019
Zapisz się na bezpłatne szkolenia organizowane podczas targów HOME DECOR i MEBLE POLSKA 2019 w ramach Akademii Toptextil.

[ więcej ]


14.02.2019
Znamy już zwycięzców konkursu o Złoty Medal na targach Home Decor 2019. Jednym z nich jest ręcznie pikowana kołdra i poduszka marki MyAlpaca z KOLEKCJI HAMPTONS.

[ więcej ]


13.02.2019
W ramach wydarzeń biznesowych towarzyszących Targom MEBLE POLSKA, HOME DECOR i ARENA DESIGN zapraszamy Państwa na indywidualne spotkania B2B z tureckimi producentami.

[ więcej ]


08.02.2019
Polskie Linie Lotnicze LOT SA, jako oficjalny przewoźnik targów Meble Polska / Arena Design / Home Decor, przygotowały dla ich uczestników specjalne zniżki.

[ więcej ]


05.02.2019
Poduchy, poduszki, kołdry, kołderki - z wypełnieniem naturalnym z polskiego puchu i pierza oraz z wypełnieniem syntetycznym. Wszystko najwyższej jakości! Takie cuda znajdziecie podczas Targów Home Decor na stoisku firmy Piórex. Aż się chce zanurzyć w ich przyjemnej, ciepłej miękkości.

[ więcej ]


30.01.2019
Jeśli poszukujecie produktów najwyższej jakości, ale także pięknych i funkcjonalnych, odwiedzcie na Targach HOME DECOR stoisko Mondex Polska, producenta towarów opatrzonych markami Affek Design by MONDEX oraz Cookini. Ta rodzinna firma ma w swojej ofercie pełną gamę artykułów wyposażenia wnętrz: zastawy stołowe, szkło, sztućce, garnki, patelnie, tekstylia, a także meble oraz oświetlenie.

[ więcej ]