Zapraszamy do udziału w Jesiennych Kontraktacjach! 🔥📣🔥📣 Przyjmujemy zgłoszenia wystawców! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Zmiana terminu Targów Wnętrz HOME DECOR 2021

Podziel się

Planowane pierwotnie na przełom sierpnia i września w Poznaniu Targi Wnętrz HOME DECOR odbędą się 2 tygodnie później. Wydarzenie zorganizowane zostanie od 14 do 17 września 2021 r.

 

 

- Dzięki przesunięciu terminu wystawcy będą mieli więcej czasu, by przygotować się do targów. Po zakończeniu wakacji szkolnych i połączonego z nimi okresu urlopowego firmy będą miały jeszcze dwa tygodnie na zorganizowanie ekspozycji. Także dla zwiedzających połowa września wydaje się być bardziej dogodnym terminem – wyjaśnia dyrektor projektu HOME DECOR Kinga Dobrowolska-Baczkun.

Targi odbędą się w klasycznej formule ekspozycji w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Skierowane są do producentów, którzy poszukują możliwości prezentacji krajowym kupcom swojej aktualnej oferty przed jesiennym sezonem sprzedażowym. Dla zwiedzających HOME DECOR 2021 będzie okazją do przyjrzenia się najnowszym trendom wnętrzarskim.

Wydarzenie ma charakter kontraktacji i przeznaczone jest wyłącznie dla przedstawicieli branży. W tym samym czasie odbędą się Jesienne Kontraktacje Meblowe MEBLE JESIEŃ.