Zapraszamy do udziału w Targach HOME DECOR 2022! 🔥📣🔥📣 Ostatnia wolna powierzchnia w pawilonie! 🔥📣🔥📣 Zarezerwuj stoisko! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

#VirtualEvents

Podziel się

Konferencja? Szkolenie? Webinar? Uroczysta gala? Premiera produktu? A może występ muzyczny? Z nami każde wydarzenie możesz zorganizować online! Sprawdź nasze możliwości!

Nie musisz rezygnować z wydarzeń zaplanowanych w najbliższym czasie. Z naszą pomocą z łatwością przeniesiesz je teraz do sieci! Przedstawiamy #VirtualEvents - ofertę realizacji wydarzeń online, która stanowić może uzupełnienie dla spotkań organizowanych tradycyjnie. Zapewniamy profesjonalny sprzęt, doświadczony zespół oraz w pełni wyposażone studio nagrań w centrum Poznania.

fotobueno_kuhn_22-08-2018_skrot_153-kopi

Posiadamy własne, w pełni wyposażone studio nagrań w obiekcie Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nad realizacją czuwają doświadczeni realizatorzy wizji, dźwięku, oświetlenia oraz operatorzy kamer. Wydarzenie może odbywać się także w innej, wskazanej przez klienta lokalizacji, a nawet w prywatnym mieszkaniu (zadbamy o zaplecze sprzętowe oraz dedykowany zespół ludzi).

Wydarzenie może odbywać się także w innej, wskazanej przez klienta lokalizacji, a nawet w prywatnym mieszkaniu (zadbamy o zaplecze sprzętowe oraz dedykowany zespół ludzi).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>>