Aktualności
13.03.2018
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w tegorocznych targach Home Decor. Podobał nam się przekrój klientów z całej Europy. Nasza ocena jest bardzo pozytywna - mówi w rozmowie z MTP TV Natalia Szulc z firmy Sitcon International.

[ więcej ]


09.03.2018
W rozmowie z MTP TV product manager Marlena Iwanicka opowiada o nowościach w ofercie grupy Fargotex.

[ więcej ]


09.03.2018
- Wybraliśmy HOME DECOR na miejsce światowej premiery marki Threnton. To targi na niesamowitym poziomie. Wiele stoisk dorównuje aranżacją stoiskom na targach w Paryżu, Kolonii czy Frankfurcie. Przyjeżdza tu bardzo dużo klientów z całej Europy i nie tylko, ponieważ mieliśmy gości także z Azji i Stanów Zjednoczonych - mówi w rozmowie z MTP TV współtwórca marki Threnton Maciej Lubiński.

[ więcej ]


08.03.2018
- Z zagranicznych gości nasze stoisko odwiedzają głównie zwiedzający z Ukrainy i Słowacji. Ale Targi HOME DECOR gromadzą przede wszystkim profesjonalistów z całej Polski: architektów, przedstawicieli sklepów i innych dystrybutorów artykułów dekoracyjnych - mówi w rozmowie z MTP TV Oskar Groth, dystrybutor marki Sompex.

[ więcej ]


08.03.2018
- W tym roku jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w targach HOME DECOR. mamy bardzo dużo gości z zagranicy: z Niemiec, Holandii, Libii, Łotwy, Estonii czy Litwy. To dla targów bardzo dobry kierunek rozwoju - mówi w rozmowie z MTP TV prezes zarządu BellDeco Agnieszka Kowalska.

[ więcej ]


08.03.2018
- Nasze stoisko na targach HOME DECOR odwiedzili nowi klienci zagraniczni, od naszych najbliższych sąsiadów począwszy, aż po gości z dalekiego Dubaju i Afryki - mówi właściciel firmy TK Lighting Tomasz Krywult.

[ więcej ]


07.03.2018
Zapraszamy do galerii!

[ więcej ]


07.03.2018
Tyle się wczoraj działo! Tysiące zwiedzających, przepiękne stylizacje na stoiskach. Zobaczcie krótką migawkę filmową z pierwszego dnia targów Home Decor 2018.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact