Aktualności
06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


07.05.2018
Kolejna bardzo udana edycja Targów HOME DECOR była okazją do wnętrzarskich inspiracji dla handlowców i projektantów z kraju i zagranicy. Ekspozycja 2018 była nie tylko większa niż w latach ubiegłych, ale zauważalnie podniosła się także jakość prezentowanej na stoiskach oferty. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo...

[ więcej ]


23.04.2018
Premiery nowych produktów i marek, intensywne kolory, dodatki glamour, interesujące wykłady i panele dyskusyjne oraz wiele ciekawych ekspozycji – taka była tegoroczna edycja targów MEBLE POLSKA, HOME DECOR i arena DESIGN. Międzynarodowe Targi Poznańskie od 6 do 9 marca 2018 odwiedziło blisko 21 tys. kupców z 59 krajów.

[ więcej ]


13.03.2018
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w tegorocznych targach Home Decor. Podobał nam się przekrój klientów z całej Europy. Nasza ocena jest bardzo pozytywna - mówi w rozmowie z MTP TV Natalia Szulc z firmy Sitcon International.

[ więcej ]


09.03.2018
W rozmowie z MTP TV product manager Marlena Iwanicka opowiada o nowościach w ofercie grupy Fargotex.

[ więcej ]


09.03.2018
- Wybraliśmy HOME DECOR na miejsce światowej premiery marki Threnton. To targi na niesamowitym poziomie. Wiele stoisk dorównuje aranżacją stoiskom na targach w Paryżu, Kolonii czy Frankfurcie. Przyjeżdza tu bardzo dużo klientów z całej Europy i nie tylko, ponieważ mieliśmy gości także z Azji i Stanów Zjednoczonych - mówi w rozmowie z MTP TV współtwórca marki Threnton Maciej Lubiński.

[ więcej ]


08.03.2018
- Z zagranicznych gości nasze stoisko odwiedzają głównie zwiedzający z Ukrainy i Słowacji. Ale Targi HOME DECOR gromadzą przede wszystkim profesjonalistów z całej Polski: architektów, przedstawicieli sklepów i innych dystrybutorów artykułów dekoracyjnych - mówi w rozmowie z MTP TV Oskar Groth, dystrybutor marki Sompex.

[ więcej ]


08.03.2018
- W tym roku jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w targach HOME DECOR. mamy bardzo dużo gości z zagranicy: z Niemiec, Holandii, Libii, Łotwy, Estonii czy Litwy. To dla targów bardzo dobry kierunek rozwoju - mówi w rozmowie z MTP TV prezes zarządu BellDeco Agnieszka Kowalska.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact