Bloggers Zone

kopia_bloggers_zone_logo-1.jpgBloggers Zone to miejsce inspiracji stworzone przez grupę znanych polskich blogerów wnętrzarskich. Tematem przewodnim jest szeroko pojęta przestrzeń mieszkalna. Bloggers Zone zostanie zaaranżowana najmodniejszymi meblami, dodatkami i tekstyliami, które w 2017 roku zdobędą serca klientów. Strefę blogerów będzie można zobaczyć przez cały okres trwania targów..

collage.jpg

W tym roku przestrzeń Bloggers Zone zaprojektują:

 

Marta Cerkownikmarta_cerkownik-002.jpg
greyandcosy.pl

Z urodzenia estetka i perfekcjonistka. Z wykształcenia prawnik. Z zamiłowania dekorator wnętrz. Swoją pasją i miłością do tego co subiektywnie-piękne dzieli się na blogu Grey&Cosy. Największa przyjemność: móc stworzyć coś pięknego z niczego. Najważniejsza zasada: szczegóły tworzą wnętrze i świadczą o jego klasie. Źródło inspiracji i siły: podróże. Ulubiony styl: belgijski i holenderski w wydaniu klasycznym.

 

 

Ula Michalak
interiorsdesignblog.com

ula_michalak.jpg

Stylistka wnętrz, autorka bloga Interiors Design Blog.  Inicjatorka i organizatorka Meetblogin, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich na Lodz Design Festival. Pomysłodawczyni Bloggers Zone na poznańskich targach Home Decor i Arena Design, gdzie wraz z grupą blogerek aranżuje autorską przestrzeń meblami i dodatkami z oferty wystawców. Promotorka amerykańskiego glamouru we wnętrzach. Nie boi się wyrafinowanych kolorów, kunsztownych dekoracji i wysublimowanych rozwiązań.

 

 

 

Katarzyna Gal
homeglamournow.blogspot.com

katarzyna_gal.jpg

Projektantka Wnętrz i autorka bloga Home Glamour Now. W swoich projektach i realizacjach stawiam na ponadczasowość, funkcjonalność i jakość. Właśnie dla tego powstał blog, aby szerszej publiczności pokazać realizacje i produkty na wysokim poziomie. Przedstawiam dużo wnętrz amerykańs

kich, bo właśnie tam znajduję inspirację i najlepsze rozwiązania. Lubię ich luz połączony ze świetnej jakości meblami. Wybieram wnętrza, gdzie funkcjonalność, prostota i elegancja łączy się z komfortem. W pracy i w blogowaniu wykorzystuję doświadczenie i wiedzę, które zdobyłam podczas lat spędzonych w Anglii, Hiszpanii, Francji i Izraelu oraz w czasie podróży do najdalszych zakątków świata.

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact